GÜNDEM

ARZUM’LA KENDİNE İYİ BAK

Yazar  | 

Arzum’la kilo kontrolü ve bakım, evinizde! Yağ, su, kas, kemik ölçümü yapabilen akıllı baskül Arzum Smartfit ile kontrolü elinize alabilir, evde güvenle kullanım için geliştirilmiş IPL epilasyon teknolojisine sahip Arzum Sateen Touch Pro ile bakımınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 

ARZUM SMARTFIT BASKÜL İLE FORMUNUZU KORUYUN

Yağ, su, kas, kemik ölçümü yapabilen ve tüm analizleri akıllı telefonda toplayan Bluetooth teknolojili vücut analiz baskülü Arzum Smartfit ile evde formunuzu korumanız çok kolay olacak. iOS ve Android cihazlarla uyumlu Arzum Smartfit basküldeki verileri görebilmek için, App Store ya da Google Play üzerinden FeelFit uygulamasını indirmeniz ve eşleştirme yapmanız yeterli. 20 kişiye kadar otomatik profil tanıma özelliğine sahip Arzum Smartfit Bluetooth teknolojili baskül, ailenizin de verilerini saklayabiliyor.

Ultra şeffaf geniş cam yüzeyinin üzerindeki led ekranıyla rahat ve okunabilir kilo verisi sunan baskül, 50 gr hassasiyet özelliğiyle de vücuttaki en küçük değişimi bile fark etmenizi sağlıyor. Fiziksel veri raporuyla günlük, haftalık, aylık ve yıllık vücut değerlerinizin değişimini gözlemleme fırsatı sunan Bluetooth teknolojili baskül, hedeflediğiniz kiloya ulaşmak ya da kilonuzu korumak için size tüm motivasyonu sunuyor.

ARZUM SATEEN TOUCH PRO İLE BAKIMA ARA VERMEYİN

Ev rahatlığında istemediğiniz tüylerinizden kurtularak her an bakımlı, pürüzsüz bir cilde sahip olmak Arzum’la sizin elinizde. Evde güvenle kullanım için geliştirilmiş IPL epilasyon teknolojisine sahip Arzum Sateen Touch Pro, +300.000 ışık atımıyla etkili, pürüzsüz ve profesyonel bir güzellik sunuyor. Dünya çapında profesyonel güzellik salonları ve kliniklerde dermatologlar tarafından yaygın olarak kullanılan IPL epilasyon teknolojisine sahip Arzum Sateen Touch Pro, tüy köküne etki eden hassas ışık atımları ile tüylerin yeniden uzamasına engel oluyor. Düzenli kullanıldığında geleneksel tüy alma yöntemlerine göre daha uzun süreli pürüzsüzlük sağlayarak sadece 3 uygulamada tüy yoğunluğu ve bölgenin yapısına göre yüzde %70’e varan azalma sağlıyor.

Arzum Sateen Touch Pro, cilt rengi analiz sensörü ile ten renklerini algılayarak ölçüm yapıyor. Bu ölçümlemenin sonuçlarına göre, güneş ışığı gibi etkenlerle vücudunuzda oluşan farklı ten tonlarına özel enerji ayarı yapabileceğiniz lazer epilasyon cihazı, 5 farklı enerji ayarı sunuyor. Böylece, cilt tonunuza göre yapacağınız uygulama ile en iyi sonuçları almanızı sağlıyor. Vücutta ve yüzde uygulanabilir Arzum Sateen Touch Pro, özel uygulama gözlüğüyle sizleri saten pürüzsüzlüğüne davet ediyor.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Laptop sehpanızı kendiniz tasarlayın başlıklı makalemizde buislerboyleyapilir.tekzen.com.tr, Tekzen ve www.tekzen.com.tr hakkında bilgiler verilmektedir.