GÜNDEM

Aroma Sa-de Getir’de

Yazar  | 

Yeni Nesil Sağlıklı İçecek Aroma Sa-de ve Aroma Meyve Suları Getir’le günün her anında her yerde.

İster detoks, ister keyif için suya eklenen limon, tarçın, zencefil, nane ve elmanın en pratik ve en lezzetli hali olan Aroma Sa-de, artık daha da pratik. Çünkü şimdi Aroma ürünleri Getir’de ve dakikalar içinde kapıda…

Su ve meyve özlerinin bir araya gelmesinden oluşan, lezzet ve keyif dolu Aroma Sa-de artık Getir’de. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Kocaeli’de kullanıcılarına dakikalar içinde ulaşan Getir artık, formuna ve sağlığına önem verenler için yeni nesil sağlıklı içecek Aroma Sa-de’yi de getirecek.

Aroma Sa-de’de Şeker, Tatlandırıcı, Renklendirici, Katkı Maddesi Yok; Bardağı 4 Kalori

Şeker ilavesiz, tatlandırıcı, renklendirici ve katkı maddesi içermeyen yeni nesil sağlıklı içecek Aroma Sa-de, iyi yaşam yaklaşımını benimseyen, formda kalmayı seven, günlük sıvı alımına dikkat eden tüketicilerin beklentilerine yanıt veriyor. Nane-Limon-Elma, Tarçın-Kuşburnu, Zencefil-Limon olmak üzere 3 farklı hafif lezzeti bulunan Aroma Sa-de’nin Nane-Limon-Elma ve Zencefil-Limon lezzetindeki içeceklerinin bardağı 4 kalori, Tarçın-Kuşburnu lezzetinin ise 9 kalori. Kalorisi de tamamen içindeki doğal meyve özlerinden geliyor. Ferahlatıcı, rahatlatıcı, sağlıklı içecek arayanların gözdesi olacak Aroma Sa-de, su içmenin en keyifli hali olarak tüketicilere sunuluyor.

Bir önceki yazımız olan Eti’den Olimpiyatlara Hazırlanan Milli Yüzücümüz Sümeyye Boyacı’ya Tam Destek! başlıklı makalemizde ALMANYA, ETİ ve göktürk hakkında bilgiler verilmektedir.