Genel

A&G İle Yarım Saatte Gelen Mucize İle Tanışın..

Yazar  | 

 

A&G ile buzla gelen mucize Cryotherapie’yle tanışabilir ve yarım saatte gelen büyük mucize su bisikletini deneyebilirsiniz.

1 paket (10 seans) ile 2 beden incelten Cryotherapie ;  kan dolaşımını hızlandırır, toksinlerin atılmasını sağlar,  bölgesel halde bulunan selilütlerin yok olmasını sağlar, yağ hücrelerini azaltır, lenflerin dayanıklılığını artırır, kasların canlanmasını sağlar ve vücudu inceltmek suretiyle yeniden şekillendirir.

Avrupa’nın estetik devrimi cryotherapie; sıfır yan etki, ilk seansta gözle görülen etki ve ameliyatsız liposuction özellikleriyle dikkat çekiyor.

 

 

A&G yarım saatte gelen mucize olan su bisikleti;  ağrılarınızı azaltıyor, rahatlatıyor, canlılık kazandırıyor ve cildinizi sıkılaştırıyor

Ayrıca cilt bakımı, dermapen, prp, kalıcı makyaj, ķıl tekniği, ipek kirpik, kalıcı oje, protez tırnak hizmetleri de mevcut.

Iletişim; Göktürk Merkez Mahallesi Istanbul Caddesi No.30/32 B75 Country Life Sitesi Göktürk-Eyüp ISTANBUL

Telefon ; 0534 285 22 33

 

Bir önceki yazımız olan KAISER'S GARDEN'da " KENDİN YAP SEVGİ KAT " WORKSHOPLARI.. başlıklı makalemizde Çiçek tasarımı, göktürk ve Jasmıne ATAÇ hakkında bilgiler verilmektedir.