Genel

Altın Güngör, İstanbul Mücevher Fuarı’nda Ziyaretçilerini Bekliyor

Yazar  | 

Altın Güngör Kuyum Ambalajı, Dünyanın en büyük beş mücevher fuarı arasında yer alan Istanbul Jewelry Show’da ziyaretçilerini bekliyor.

Altın Güngör istanbul Jewelry Show’da

Altın Güngör Kuyum Ambalajı firma kurucu ortağı ve Genel Müdürü Halil İbrahim Kolbasar, pandemi dönemini çok iyi değerlendirdiklerini yeni sezona yeni ürünlerle yine çok iddialı girdiklerini söyledi.

Altın, kuyum ve mücevher sektöründe Ar-Ge çalışmalarıyla sürekli olarak yenilenen ürünler ile müşteri beklentilerine de değerlendirerek sektöre devamlı yeni ürünler sunuyoruz. Lüks kutu, plastik kutu, kese, kurdele, çanta ve ambalaj ürünlerini toptan imal eden Altın Güngör, her geçen yıl artan tecrübesi ve kalitesi ile üretimine devam ediyor.

Dünyanın en büyük beş mücevher fuarı arasında yer alan Istanbul Jewelry Show, IGI ana sponsorluğunda 24-27 Mart 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.

Sektörün önemli firma ve markalarını alıcılar ile buluşturarak, mücevher sektörünün gelişmesine ve büyümesine katkı sağlayan Istanbul Jewelry Show, yeni iş fırsatları ve bilgi paylaşımı açısından en uygun platformu sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan Akvaryum, Kafes, Balık ve Kuş Çeşitleri Okyanus Pet Store 2 Göktürk'te... başlıklı makalemizde akvaryum, akvaryum bakım ve akvaryum kurulum hakkında bilgiler verilmektedir.