GÜNDEM

Altın Güngör, Istanbul Jewelry Show’a 25. kez katılıyor

Yazar  | 

Altın Güngör, Dünyanın en büyük beş mücevher fuarı arasında yer alan Istanbul Jewelry Show’a 25. kez katılıyor.

Dünyanın en büyük beş mücevher fuarı arasında yer alan 50. Istanbul Jewelry Show, 19 – 22 Mart 2020 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde, gerçekleştirilecek. Bu sene de CNR Expo, İstanbul Fuar Merkezi’nde, düzenlenecek olan mücevherat,kuyum, saat endüstrisi, ambalajları ve malzemeleri fuarının en önemli etkinliği olan Istanbul Jewelry Show, 50. kez bir araya geliyor. 

Altın Güngör, Istanbul Jewelry Show’a hazırlanıyor
Altın Güngör yönetim kurulu başkanı Süleyman Kolbasar, New Göktürk Dergisi aracılığıyla yaptığı açıklamada ‘’ 25 yıldır katıldığımız Istanbul Jewelry Show Mücevherat Fuarında bu senede yer alacağız. Altın Güngör, kuyum sektöründeki firmaların imajını, markasını tanıtma adına özgün, modern ve çevre dostu yeni model kuyum ambalajlarını sergileyecektir.’’ dedi.

Altın Güngör, Türkiye Kuyum Ambalaj modasına yön veriyor.

1977 yılından beri her açıdan büyük ilerlemeler kaydeden Altın Güngör, Türkiye ambalaj sektörünün en önemli aktör haline geldi. Her yıl düzenlenen Mücevher fuarına aralıksız katıldıklarını söyleyen Süleyman Kolbasar, ziyaretçileri ile fuar kapsamında kurulan birebir ilişkiler, sektörün cesaretini ve motivasyonunu artırdığını dile getirdi. Altın Güngör Ambalaj sektöründe bugün, tamamen özgün tasarıma sahip koleksiyonları ile Türkiye ambalaj modasına yön veriyor.


Altın Güngör , her yıl Istanbul Jewelry Show’a katılıyor.


Altın Güngör, geniş satış ağı ile yurt içinde ulaştığı 7 bölge, 81 il ve ilçelerinde 10.000 nin üzerinde müşteriye hizmet veriyor. Ayrıca birçok ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlıyor. 

Altın Güngör firması hakkında daha fazla bilgi için www.altingungor.com

Bir önceki yazımız olan HUAWEI, BRAND FINANCE TARAFINDAN DÜNYA'NIN EN DEĞERLİ 10 MARKASINDAN BİRİ SEÇİLDİ başlıklı makalemizde cihaz, huawei ve mark DEĞERİ hakkında bilgiler verilmektedir.