GÜNDEM

Son Teknoloji Ürün ve Cihazlarıyla Göz Dolduran BeYOUtiful İstanbul Alanında Uzman Ekibi ile Göktürk’te Hizmetinizde

Yazar  | 

BeYOUtiful İstanbul, 6 Kasım 2021’de Göktürk’te hizmete başlamış, tasarımı ve şık mimarisiyle göz dolduran güzellik merkezidir. Klasik ve alışılagelmişin dışında danışanların her türlü konforu düşünülerek tasarlanmıştır.

Kullandığı ürünleri kendi ciltlerinde de rahatlıkla kullanabilecekleri kalitede seçmeye özen gösterdiklerini söyleyen işletme sahipleri Fulya Başdoğan ve Özlem Abalı, yeniliklere açık olduklarını ve kendilerini daima geliştirdiklerini dile getirdiklerini de dile getirdi.

Alanında uzman ekibi ile lazer epilasyon, bölgesel incelme, cilt bakımı, kaş laminasyonu, kirpik lifting, kalıcı makyaj, protez tırnak, kalıcı oje, manikür, pedikür hizmetlerinden faydalanabileceğiniz merkez, hem erkek hem de kadın danışanlara hizmet vermektedir.

BeYOUtiful İstanbul’da, tüm işlemlerini kendini ispatlamış dünyaca ünlü markaların son teknoloji ürün ve cihazlarını, uzman ekibi tarafından kullanılmaktadır.

 

 

Misyonu; Merkeze gelen misafirlerin sağlığı, güzelliği ve estetiği için olağanüstü kalitede hizmet sunmak ve merkezin steril ortamı, uygun fiyatları ve güler yüzlü kadrosu ile verilen hizmeti hep bir adım öteye taşımak.

Vizyonu; Kaliteli hizmet ve müşteri ile güven ilişkisini geliştirip beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak, kalıcı çözümler ile sizlere sürdürülebilir hizmetler sağlamaktır.

BeYOUtiful İstanbul’a Instagram üzerinden @beyoutifulist ulaşabilir,

detaylı bilgi için 0212 322 50 70 / 0533 029 70 19 çağrı numaralarını arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İDAŞ Altın Ortopedik Deluxe Pedli Yatak başlıklı makalemizde İDAŞ, İDAŞ Altın Ortopedik Deluxe ve İDAŞ Altın Ortopedik Deluxe Pedli Yatak hakkında bilgiler verilmektedir.