KÜÇÜK HAYALLER FESTİVALİ

2. KÜÇÜK HAYALLER FESTİVALİ 6-7 HAZİRAN’DA

Yazar  | 

2. KÜÇÜK HAYALLER FESTİVALİ 6-7 HAZİRAN’DA

Intown Dergisi’nin organize ettiği çok ilgi gören hayalleri büyük kendileri küçük olan çocukların festivali “2. Küçük Hayaller Festivali”, ikinci kez 6-7 Haziran 2020 tarihlerinde Adenpark Göktürk’te hayalperest çocuklarla buluşmaya hazırlanıyor.

Çocukların hayal güçlerini geliştirmeyi amaçlayan festivalde çocuklar, oyun alanlarında eğlencenin sınırlarını aşarken festivalin etkinlik programında yer alan nitelikli atölyeler ile sanatsal yeteneklerini ve el işi becerilerini geliştirecek. Hayallerindeki mesleği keşfedebilecekleri etkinliklerin de yer alacağı festivalde atölyelerin dışında sahne şovları ve canlı performanslarıyla birlikte çocukların doğa yaşamını deneyimleyeceği etkinlikler gerçekleşecek.

Doğanın içinde çocukların hayal dünyalarının kapılarını doğanın gücü ile birleştirecek olan Küçük Hayaller Festivali’nde ebeveynler içinse çocuk gelişimine yönelik uzmanların gerçekleştireceği söyleşiler yer alacak.

6-7 Haziran 2020 tarihlerinde Adenpark Göktürk’te gerçekleşecek festivalin biletleri ise Biletix’te.

 

Bir önceki yazımız olan 2. Küçük Hayaller Festivali 6-7 Haziran 2020'de... başlıklı makalemizde Aden Park, adenpark ve çocuk festivali hakkında bilgiler verilmektedir.