GÜNDEM

Kendinizi geliştirmenize yol arkadaşlığı edecek olan Mavi Çileğin Sırrı kitabının yazarı, ünlü İletişimci Doret Habib, markalaşma sürecinde özgün ve yaratıcı olmanın sırlarını, izlenecek stratejileri ve etkili iletişim tekniklerini tüm detaylarıyla kitabında anlatıyor.

Yazar  | 

Kendinizi geliştirmenize yol arkadaşlığı edecek olan Mavi Çileğin Sırrı, aradığınız başarı motivasyonunun kapılarını açacak.

Bir çoğumuz iş hayatında başarılı olmasına rağmen hak ettiği değeri göremiyor. Çıkmaza girdiğiniz noktalarda hepimiz bir rehbere veya karanlığımızı aydınlatacak bir ışığa ihtiyaç duyarız.

Mavi Çileğin sırrı işte tam da böyle zamanlarda, hayatın kör düğüme dönüştüğü anlarda size çözümcül bir bakış açısı sunuyor.

Kendi özgünlüğünü bulduğunda, markanla bütünleşebilirsin. Dünya değişiyor; marka değerini inşa etmek isteyenler için bugün, özgün yanını keşfetme ve farkını ortaya koyma zamanı!

30 yıllık kariyeri boyunca yüzlerce CEO’ya, üst düzey yöneticiye, firmaya ve kuruluşa rehberlik eden Ünlü İletişimci Doret Habib, markalaşma sürecinde özgün ve yaratıcı olmanın sırlarını, izlenecek stratejileri ve etkili iletişim tekniklerini tüm detaylarıyla anlatıyor.

Kendi değerini bulmak, hak ettiği yere ulaşmak isteyen tüm meslek sahipleri, firma çalışanları, CEO’lar, girişimciler, yeni mezun olmuş gençler, kısacası iş hayatında aktif olan herkese hitap eden bu interaktif kılavuz, markanızın “mavi çilek” tarafını keşfetmenizi sağlayarak, farklılaşma sanatında sizi birkaç adım öne taşıyacak. Bugün kim olduğunuz dün yaptığınız seçimlerin sonucudur. Bugün yaptığınız seçimlerse yarın kim olacağınızı belirler.

Seçiminizi yapın, marka değerinize ve itibarınıza sahip çıkın. Kitabı D&R mağazalarından ve kitap dükkanlarından temin edebilirsiniz. Ayrıca dr.com.trtrendyol.comhepsiburada.combkmkitap.com ve diğer kitap sitelerinden sipariş verebilirsiniz.

https://www.dr.com.tr/Kitap/Mavi-cilegin-Sirri-Kisisel-ve-Kurumsal-Markalasma-Sanati/Doret-Habib/Basvuru/Kisisel-Gelisim/urunno=0002098218001

Bir önceki yazımız olan Ayla Gürkan Saraçlı, IAAF- İstanbul Sanat ve Antika fuarında resimlerini sanatseverlerin beğenisine sundu. başlıklı makalemizde Ayla Gürkan Saraçlı, göktürk ve IAAF- İstanbul Sanat ve Antika fuarı hakkında bilgiler verilmektedir.